Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Milé děti, rodiče, přejeme Vám do nového roku dobré zdraví, hodně štěstí a mnoho radosti.

Divadlo v MŠ

16.01.2022

Ve čtvrtek 20.1. bude v MŠ divadlo s názvem Sněhurka. Vstupné se hradí že školného.

žlutý klíček

Potvrzení k daním

16.01.2022

Ve třídě je možné si vyzvednout potvrzení k daním o placení školného za rok 2021.

žlutý klíček

Hurá na lyže!

19.01.2022

Děti z Oranžového klíčku se těší na každoroční lyžařský výcvik. Také letos se vypraví (společně s kamarády z Červeného a Fialového klíčku) do Olešnice v Orlických horách. Dráček Soptík, patron lyžařského výcviku, nás dnes informoval, že na sjezdovce panují ideální sněhové podmínky.

oranžový klíček

obrázek zpráva Každý týden se těšíme na plavecký výcvik
Každý týden se těšíme na plavecký výcvik

13.01.2022

Děti z Oranžového klíčku plavou rády a na každou lekci se vždy těší. Za první pololetí udělaly velký pokrok a rozhodně nebudou zahálet ani v tom druhém.

obrázek zpráva Učíme se tkát
Učíme se tkát

Kdo by neznal pohádku "Jak krteček ke kalhotkám přišel". Každý si určitě vzpomene, že to krtečkovi dalo hodně práce, než si obstaral své vytoužené modré kalhotky s kapsami. Děti z Červeného klíčku si vyzkouší práci mravenečků - utkají si vlněnou látku.

červený klíček

únor 2022

Program na téma"Larsova cesta na severní pól"

červený klíček

Program na téma "Larsova cesta na severní pól"

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.