pohled do třídy žlutý klíček

třída žlutý klíček

Divadlo v MŠ

16.01.2022

Ve čtvrtek 20.1. bude v MŠ divadlo s názvem Sněhurka. Vstupné se hradí že školného.

Potvrzení k daním

16.01.2022

Ve třídě je možné si vyzvednout potvrzení k daním o placení školného za rok 2021.

žlutý klíček

obrázek zpráva Čertíci a andílci chodí také do školky
Čertíci a andílci chodí také do školky

03.12.2021

Děti ze Žlutého klíčku se na jeden den proměnily v čertíky a andílky. Společně netrpělivě očekávaly příchod laskavého Mikuláše a jeho dvou pomocníků.

žlutý klíček

obrázek zpráva Martina na bílém koni vyhlížely i děti ze ŽK
Martina na bílém koni vyhlížely i děti ze ŽK

12.11.2021

Také děti ze ŽK netrpělivě vyhlížely Martina na bílém koni. Čekání si krátily zábavnými úkoly: pečlivě vybarvovaly obrázky, zdobily papírové podkovy nebo se učily kreslit vločky.

žlutý klíček

obrázek zpráva Po pečených bramborách se jen zaprášilo
Po pečených bramborách se jen zaprášilo

29.10.2021

Děti ze Žlutého klíčku si připravily podzimní lahůdku - pečené brambory. Pomáhaly s loupáním i krájením. A nejvíce se všechny těšily na ochutnávání.

červen 2022

Představení "Dvanáct měsíčků", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

adresát: zluty@msklicekhk.cz

třída žlutý klíček