pohled do třídy zelený klíček

třída zelený klíček

Vánoční nadílka

16.12.2021

Ve čtvrtek 16.12. k nám přiletí Ježíšek, budeme poslouchat koledy a radovat se.

obrázek aktualita Pravidla pro vstup do budovy MŠ

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

obrázek zpráva Mikuláš děti potěšil a odměnil
Mikuláš děti potěšil a odměnil

03.12.2021

Děti v Zeleném klíčku měly vzácnou návštěvu. V pátek 3. 12. je navštívil Mikuláš se svymi dvěma pomocníky - andělem a čertem.

zelený klíček

obrázek zpráva Školku provoněly medové perníčky
Školku provoněly medové perníčky

22.11.2021

Advent za dveřmi a do Štědrého dne pořád "tááák" daleko. Děti ze Zeleného klíčku nezahálí a již s předstihem začaly s přípravami na Vánoce. Společně si upekly medové perníčky.

zelený klíček

obrázek zpráva Co se děje ve školce, když prší?
Co se děje ve školce, když prší?

19.11.2021

Když venku prší, ve školce se rozhodně nenudíme. Paní učitelky nám deštivé dopoledne zpestří třeba autorským maňáskovým divadlem. A my je za to odměníme zaslouženým potleskem.

zelený klíček modrý klíček

červen 2022

Představení "Dvanáct měsíčků", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

adresát: zeleny@msklicekhk.cz

třída zelený klíček

třídní učitelky: Zdeňka Javůrková, Lucie Podrábská, DiS.
školní asistentky: Žaneta Brožová, Hana Jiroušová