pohled do třídy oranžový klíček

třída oranžový klíček

obrázek aktualita Soptíkovo lyžování 2022

Soptíkovo lyžování 2022

Lyžařský kurz Soptíkovo lyžování se koná v Olešnici v Orlických horách v termínu od 24.1. do 28.1. 2022.
Je přihlášeno 36 dětí z FK, ČK, OK

Informační leták se všemi důležitými informacemi si můžete stáhnout ZDE.

713 klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Hurá na lyže!

19.01.2022

Děti z Oranžového klíčku se těší na každoroční lyžařský výcvik. Také letos se vypraví (společně s kamarády z Červeného a Fialového klíčku) do Olešnice v Orlických horách. Dráček Soptík, patron lyžařského výcviku, nás dnes informoval, že na sjezdovce panují ideální sněhové podmínky.

oranžový klíček

obrázek zpráva Každý týden se těšíme na plavecký výcvik
Každý týden se těšíme na plavecký výcvik

13.01.2022

Děti z Oranžového klíčku plavou rády a na každou lekci se vždy těší. Za první pololetí udělaly velký pokrok a rozhodně nebudou zahálet ani v tom druhém.

oranžový klíček

obrázek zpráva Děti z OK se proměnily ve strašidla a bubáky
Děti z OK se proměnily ve strašidla a bubáky

08.11.2021

Oranžový klíček zaplavili pavouci a strašidla! Naštěstí nikdo nepřišel k úhoně. A všichni si užili závěrečný karneval.

únor 2022

Program na téma "Larsova cesta na severní pól"

adresát: oranzovy@msklicekhk.cz

třída oranžový klíček