pohled do třídy modrý klíček

třída modrý klíček

obrázek aktualita Prosba

Prosba

15.12.2021

Rodiče, prosíme Vás, podepište dětem všechno oblečení včetně pyžama. Dále podepište i plyšáky, které si do MŠ přináší. Zároveň Vás žádáme, aby děti nenosily do školky jiné hračky, než jsou plyšáci. Drobné postavičky, autíčka se lehce ztratí, zamíchají mezi školkové hračky nebo může dojít k jejich poničení. Děkujeme

obrázek aktualita Vánoční nadílka

Vánoční nadílka

14.12.2021

Ve čtvrtek 16.12. si ve třídě uděláme vánoční nadílku. Prosíme Vás, abyste dle nařízení ředitelky MŠ nenosili do MŠ cukroví a jiné dobroty (kvůli možné alergické reakci). Děkujeme :)

obrázek zpráva Modrý klíček navštívil Ježíšek
Modrý klíček navštívil Ježíšek

16.12.2021

Ve čtvrtek 16.12. do modrého klíčku přišel Ježíšek. Dětem nadělil nové hračky a pomůcky do třídy, ale i na školní zahrádku. Děti dostaly také dárečky, které si odnesly domů.

modrý klíček

obrázek zpráva Co se děje ve školce, když prší?
Co se děje ve školce, když prší?

19.11.2021

Když venku prší, ve školce se rozhodně nenudíme. Paní učitelky nám deštivé dopoledne zpestří třeba autorským maňáskovým divadlem. A my je za to odměníme zaslouženým potleskem.

zelený klíček modrý klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

červen 2022

Představení "Dvanáct měsíčků", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

adresát: modry@msklicekhk.cz

třída modrý klíček

třídní učitelky: Jaroslava Fikerová, Kateřina Vavřínová, DiS.
asistentka pedagoga: Zuzana Viková