pohled do třídy fialový klíček

třída fialový klíček

obrázek aktualita Soptíkovo lyžování 2022

Soptíkovo lyžování 2022

Lyžařský kurz Soptíkovo lyžování se koná v Olešnici v Orlických horách v termínu od 24.1. do 28.1. 2022.
Je přihlášeno 36 dětí z FK, ČK, OK

Informační leták se všemi důležitými informacemi si můžete stáhnout ZDE.

713 klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Betlém pro radost i poučení
Betlém pro radost i poučení

17.12.2021

Na Štědrý den o půlnoci narodil se Ježíšek. Narodil se na seně v městě Betlémě. A právě takový malý betlém s jesličkami, Ježíškem a jeho rodiči si pro radost i poučení vyrobily děti z Fialového klíčku.

fialový klíček

obrázek zpráva Děti zjistily, že i čert má mlsný jazýček
Děti zjistily, že i čert má mlsný jazýček

03.12.2021

Děti z Fialového klíčku se na návštěvu Mikuláše, čerta a anděla důkladně připravovaly. Nejenže pečlivě nacvičovaly písničky, ale také pro návštěvníky připravily lahodné pohoštění. Pečené brambůrky všem chutnaly. Čertovi však pouze ty připálené.

fialový klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

adresát: fialovy@msklicekhk.cz

třída fialový klíček