pohled do třídy červený klíček

třída červený klíček

obrázek aktualita Suroviny na pokusy

Suroviny na pokusy

12.01.2022

příští týden nás ve třídě čeká téma "Věda nás baví" . Budeme s dětmi dělat pokusy z běžných kuchyňských surovin.

Kdo z vás má možnost, budeme rádi, pokud nás materiálně podpoříte. Seznam surovin najdete na nástěnce v šatně.
Děkuji.

obrázek zpráva Učíme se tkát
Učíme se tkát

Kdo by neznal pohádku "Jak krteček ke kalhotkám přišel". Každý si určitě vzpomene, že to krtečkovi dalo hodně práce, než si obstaral své vytoužené modré kalhotky s kapsami. Děti z Červeného klíčku si vyzkouší práci mravenečků - utkají si vlněnou látku.

červený klíček

obrázek zpráva Děti si připomněly vánoční zvyky
Děti si připomněly vánoční zvyky

21.12.2021

Děti z červeného klíčku zapálily poslední svíčku na adventním věnci a pilně se připravují na Štědrý den. Společně si vyzkoušely několik tradičních vánočních zvyků.

obrázek zpráva Vánoční nadílka v ČK
Vánoční nadílka v ČK

17.12.2021

Přesně za týden zavítá do našich domovů Ježíšek. Děti z ČK si pravou vánoční atmosféru vykouzlily už dnes. Pod ozdobeným vánočním stromečkem našly nové hračky a didaktické pomůcky. Navíc si domů odnesly malé překvapení.

únor 2022

Program na téma"Larsova cesta na severní pól"

adresát: cerveny@msklicekhk.cz

třída červený klíček